Rekrutacja - lektor/lektorka

Zapraszamy do naszego zespołu nauczycieli języka angielskiego, którzy nie boją się wyzwań i chcą rozwijać swoje umiejętności w pracy z dziećmi.

Poszukujemy osób:

  • w trakcie studiów lub po studiach (mile widziane kierunki: pedagogika, psychologia i anglistyka),
  • z udokumentowaną znajomością języka angielskiego na poziomie min. B2
  • dyspozycyjnych przed południem i/lub popołudniem (możliwość pracy w wybranych dniach od poniedziałku do czwartku).
  • Mieszkających w Gdańsku

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapewniamy umowę zlecenie lub B2B oraz wspaniałą atmosferę w pracy. Jesteśmy przekonani, że nasi nauczyciele to najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie i zawsze staramy się zapewnić im najlepsze warunki pracy. Wynagrodzenie dla lektora to 60-80zł/brutto (umowa zlecenie lub B2B).

Szukamy nauczycieli, którzy w swojej pracy wykorzystują empatię i kreatywność, a także chętnie uczą się nowoczesnych metod nauczania (FLASH i FUNTOWN). Praca polegać będzie na nauczaniu języka angielskiego dzieci, głównie ze specyficznymi trudnościami w nauce, w oparciu o 2 wspomniane metody. Rozpoczęcie pracy możliwe jest jeszcze w bieżącym roku szkolnym.

Oferujemy pełne szkolenie z metod nauczania FLASH i FUNTOWN, wsparcie i mentoring w trudnych sytuacjach dydaktycznych oraz niezbędne materiały do prowadzenia zajęć. W naszej placówce nauczyciele mają możliwości rozwoju w zakresie pracy z dziećmi z dysleksją, co pozwala na zdobycie cennych doświadczeń i umiejętności.